Hakkımızda

 

Nemkurutma.com ailesi olarak 2015 yılından bu yana kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Şirketimiz açıldığı günden bu güne kadar Şeffaflık, Güven ve Dürüstlük üzerine inşaa edilmektedir.

 

En büyük kazancımız işimize duyduğumuz saygı ve tutkudur. Sizlere %100 müşteri memnuniyeti veriyoruz. Çünkü değişime hızla uyum sağlayan ve müşterilerimiz için fark yaratmak amacıyla uzman takımımızla sizlere değer katıyoruz. Sizlerin beklentileri doğrultusunda hedef kitle üzerinde maksimum etkileşimi sağlayacak şekilde sizlere destek oluyoruz.

 

Misyonumuz

 

Sektörün lider firması olma yolunda hızla büyüyen firmamız, her geçen gün kendini geliştirerek çok daha iyi yerlere gelmeyi benimsemiştir. Bu anlayış ile çıktığımız yolda, gelişen teknoloji ile birlikte kendimizi daha da geliştirerek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetin her geçen gün daha da iyiye gitmesini arzu ediyoruz. 

 

Vizyonumuz

 

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet üreterek ülkemizin sürdürülebilir gelişmesine hizmet etmek en büyük vizyonumuzdur.